Здоровый образ жизни

У 1990-ті роки: це було десятиліття, в якому жінки могли б запропонувати причина: люди все ще говорять про Скаллі ефект'

Як підліток 1990-х років, світ дав нам і pornification' Жінки Права жінок: 100 революційні роки Як підліток 1990-х років, світ дав нам і pornification' Десятиліття був сповнений протиріч для молодих жінок. Від Баффі, щоб Сабріна-маленька відьма, це було також час надлюдей – всі з яких були білими Афуа Хірш Срд 31... ( подробнее )

Хитрий план: основні рецепти курс Йотам Оттоленги для Різдвяної вечірки

Нагодувати юрбу це весело, але це вимагає справедливого трохи організації. Три практичних порад, потім. По-перше, план і підготуйте стільки, скільки ви можете заздалегідь маринувати м'ясо, робити соуси і заправки, тост і горіхи порубати, овочі на грилі. Далі зображення пластини ви плануєте служити: більше не завжди більше, і вам не потрібно пропонуємо... ( подробнее )

- Я пішов на прогулянку, а повернувшись, знайшла свого чоловіка мертвим'

Я вдова вже 11 тижнів. Він якось дивно писати цю фразу і все ж це правда. Я був там, я знаю. Річард вбив себе вдома, поки я гуляла з собакою з моєю дочкою, в той час як мій син лежав метрів в своїй спальні. В якості консультанта анестезіолог і реаніматолог (спеціаліст по догляду за тяжкохворим пацієнтом), Річард точно знав, що робити. Він був 47.

Я... ( подробнее )

Мільйонер каже молодь: якщо ви хочете будинок, перестати купувати тост з авокадо

Австралійський мільйонер і магнат нерухомості та поради для millennials намагаються купити будинок: перестати купувати авокадо тост.

Тім Gurner, елітну нерухомість забудовника в Мельбурні, відповідальних за $3,8 млрд у проекти, стоїть спека за зауваження, які він зробив на 60-й хвилині в Австралії, маючи на увазі, що молоді люди не можуть... ( подробнее )

На жаль, Йотам, ваш час закінчився: цей ДКП не може бути зроблено за 8 хвилин | листа

Йотам Оттоленги (свято, 24 лютого) стверджує, що часу на підготовку рівно вісім хвилин, зобов'язаний:

(1) очистіть кілограм картоплі і нарізати "шматки 3см" (скибочки? кубики?); (2) очистіть чотири зубчики часнику, очистити і роздавити п'ятою; (3) цедра одного лимона – дуже ретельно, як це повинно бути "тонко поголився на п'ять довгих смуг"... ( подробнее )

Досвід роботи: я рекордна крило-ходунки | досвід

Життя і стиль Досвід Досвід роботи: я рекордна крило-ходок

Ти попереджав, що це потенційно небезпечно, і все може піти не так. Я сказав: "Ну, 88 що це означає?' Bromage Бетті Пт, 19 січня 2018 10.00 МСК Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися по електронній пошті Подивитися... ( подробнее )

У Туреччині, який вилочкою? Вихідні тест

Питання

1 антрополога, який поскаржився на те, що приймають за джинси виробник?2 чий межа максимальної маси стабільного білого карлика?3 яке слово на коралові острова походить від Мальдівського мови?4 На якій вулиці зовсім безстрашні дівчата мерятся розлючений Бик?5 Берил Бертон виграв 96 національних титулів в який вид спорту?6 на Туреччину,... ( подробнее )

Спробуйте наш американському стилі кросворду немає 4: магазину в чому?

Кросворди Кросворд блозі Спробуйте наш американському стилі кросворду немає 4: магазину в чому?

У четвертій партії в нашій спробі зробити головоломок в стилі США, але Британська-дружніх посилань Алан Коннор Пн, 15 січня 2018 10.59 МСК Останнє редагування Пн, 15 січня 2018 11.00 МСК Поділитися на Facebook Поділитися... ( подробнее )

Наосліп: він встав, коли я приїхав, мені сподобалося, що

Тхом на Вінсента

На що ж ти сподівалася?

Веселий вечір або хороша історія. Насправді, обидва.

Перші враження?Мила усмішка, дружні. Він встав, коли я приїхав, мені сподобалося.

Про що ви говорили?В свій час в Непалі, його Буддизм, що значить бути химерним, як працюють кредитні картки, квартал і місяць (звичайно).

Будь-які... ( подробнее )

Як моя дочка може перебороти її страх перед співбесідами?

Робота і кар'єра Працюємо над цим Як моя дочка може перебороти її страх перед співбесідами?

У вас є робота пов'язана з цим проблема? У новій серії ми запрошуємо вас, щоб відправити у короткий опис вашої ситуації – так, щоб інші читачі могли пропонувати рішення Четвер 18 січня 2018 16.45 МСК Поділитися на Facebook Поділитися... ( подробнее )