Здоровый образ жизни

Какура 1576 важко

Заповніть сітку так, щоб кожен запуск квадратів додає до загального в поле вище або лівіше. Використовувати тільки цифри від 1-9, і ніколи не використовувати більше, ніж один раз за один прохід (ряд може повторюватися в тому ж рядку в окремий прогін).

Купити Гардіан в наступну п'ятницю або підписатися на наші цифрові видання, щоб завершити... ( подробнее )

Вбивця спостерігача судоку

Стандартні правила Судоку застосовуються, за винятком чисел в клітинах, що містяться в сірій лінії складаються в фігури в кутку. Номер не може повторюватися кожну форму, утворений сірим лініях.

За руку допомоги, зателефонуйте в нашу розчинів на 0906 200 83 83. Вартість дзвінків ?1.03 за хвилину зі стаціонарного телефону BT. Дзвінки з інших... ( подробнее )

Легкий рецепт томасина Миэрс за одну каструлю пенне з сочевицю, помідори і капуста соус

Дуже по британськи це приректи себе усієї цієї балаканини про майбутнє в понеділок бути самий похмурий день у році. Так, січень-це трохи сумно, тому весь цей резолюцій справа здається настільки божевільним в той час, коли ми всі повинні допомогти ми можемо отримати. І так, даєш бухло перерву, якщо ви хочете, – але чому б не зробити це в лютому, який... ( подробнее )

Моє життя у сексі: 'у мене не було сексу протягом десятиліття'

Я залежу від спогадів на пів життя. Десять років тому, незабаром після мого 60-річчя, запізнілий подарунок виявився у вигляді маленької грудочки всередині мій член. Я пішов до лікаря, який поставив діагноз хвороба Пейроні – атеросклерозу статевого члена. Це був крихітний грудочку, а він, схоже, не турбує. Але близько трьох місяців тому, я помітив,... ( подробнее )

Жінок в Англії та Уельсі, мають менше дітей, ніж коли-небудь раніше

Кількість дітей жінка може мати під час дітородного віку впала до найнижчого рівня в історії.

Жінкам, що переступили 45 у минулому році було в середньому 1.90 дітей, порівняно з 2.21 для покоління їхніх матерів, за даними Управління Національної статистики (ons).

Підліткове материнство теж впала, тільки 6% жінок мали хоча б одну... ( подробнее )

Кросворд блог: ти можеш бути загадковим по-німецьки?

Ви вирішуєте kryptischen Kreuzwortr?tsel Цайт. Тепер, це не гра, побудована на УК-типу гра слів. Але це не прямолінійно визначень, або. Що ще там є?

Більшість доказів якийсь-загадкові і дуже загадкові визначення (може бути, трохи нагадує американські кросворди, ви виділили в два тижні). Ось не-дуже-загадкові поняття, з пару тижнів тому,... ( подробнее )

Як ви можете зрозуміти, як далеко від веселки?

Погода Примітки і запити Як ви можете зрозуміти, як далеко від веселки?

Довгограючого серіалу, в якому читачам відповісти на інші запитання читачів на теми, починаючи від банальної політ фантазії для глибоких наукових концепцій Пн, 15 січня 2018 11.30 МСК Останнє редагування Пн, 15 січня 2018 11.31 МСК Поділитися... ( подробнее )

Може лабораторії з вирощування риби і м'яса нагодувати світ – не вбивши жодного тварини?

Широкі проспекти, які лежать на південь від Маркет-стріт в Сан-Франциско усіяні штаб-квартири відомих ІТ-компаній, з убер і Airbnb для BitTorrent і Dropbox. Великого мистецтва і цивільних будівель сидіти невідповідно серед офісних блоків, тулиться міста бомжів і хіп-спільні робочі області, в яких технологічні підприємці та науковці сидіти в свої... ( подробнее )

Мій дід, який нарешті повернувся з другої світової війни в 1981 році

У мене були дві бабусі з квітковими іменами: Троянда і Маргарита. Вони були занадто старі, щоб насолоджуватися їх виходу на пенсію, і вони залишилися одні. Що у мене не було дідів. Один помер на другий день народження і я його не пам'ятаю. Інший, Василь, раптово з'явився, коли мені було близько 10, із нізвідки, зі словами: "Я повернувся."

До... ( подробнее )

Тамара Екклстоун: 'багато хто думає, що мій тато, як бездушним, але він не такий'

Я була справжнім шибеником, і моя мама поставила мене в химерні, білі мереживні сукні на день народження, а там моя фотографія з похмурого обличчя і очі стають червоними, як я плакав тому що я хотіла вдягнути джинси або штани. Довгий час я захоплювалася спортом – я був повністю протилежне тому, що я став.

Моя мама безумовно був педант,... ( подробнее )