Здоровье

Вікторіанський ДП новий президент АМА

Союзу лікарів є настільки потужним, це попередній президент д-р Майкл Геннон відкрив прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл зателефонував йому, щоб запитати його, ким він повинен призначити на посаду міністра охорони здоров'я.

Доктор Бартоне був віце-президент АМА за останні два роки і розповів новину корп він вважає, що програма знаходиться... ( подробнее )

Тисячі нових вакцин проти грипу, як очікується, прибуде наступного тижня

Органи охорони здоров'я були змушені нормувати дози на тлі нестачі кадрів грипу, що поставляється в рамках національної програми імунізації.

Федеральний уряд у суботу сказав, що він наказав майже мільйон додаткових доз, в тому числі 500 000 повинні бути внесені в Мельбурні. Мова йде про верхній частині 10 мільйонів вакцин, які вже були... ( подробнее )

Модель вмирає після довгої боротьби з раком шлунка

Нара Альмейда регулярно оновлювати її 4,5 мільйона послідовників про її лікуванні, так як вона мужньо боровся з раком шлунка.

У 24-рік-старий блогер пише надихаючі пости і похвалили онлайн для того, щоб показати реалії життя онкохворих після встановлення її діагнозу в 2017 році.

Нара помер у лікарні Нове-де-Жульо у Сан-Паулу,... ( подробнее )

Ці оптичні ілюзії підірвуть ваш розум

Тест на кмітливість і зір може залишити деякі люди пасують, в той час як інші не задоволені, поки вони не вирішили цю загадку, передає Сонця.

І ілюзії не завжди візуальний — з останніми захоплення підмітати мережі, аудіо кліп Янні і Лорел.

Фахівці поспішили пояснити галюциногенний наука за чотири-секундний ролик, який розділив... ( подробнее )

У вас щеплення від грипу? Ви могли б чекати деякий час

Органи охорони здоров'я кажуть, що вони стали жертвою власного успіху, з лікарями, австралійської медичної асоціації і урядів поштовх, щоб заохочувати людей, щоб зробити щеплення, працюють настільки добре, що тепер вони можуть не відставати.

Адміністрація лікарських засобів (TGA) з 10 млн. доз харчування вже виявилися недостатніми тиждень... ( подробнее )

Клініка зарядки $7 більше бачити жіночу ДП

Сайт myhealth на північно-Элтем, на північному сході Мельбурна, був звинувачений в дискримінації за ознакою того, що чітко коштує $7 більше за стандартну консультацію з жінкою ДП, ніж для стандартного консультації з чоловіком, ДП.

Тому що великий відсоток жінок воліють бачити жінку-лікаря, вони топала до платні. Клініки за повідомленнями... ( подробнее )

Якщо ти забив на свій раціон, щоб побачити, якщо ти товстий?

Вчені витратили 10 років тестування дієтичного результат ожиріння у них створюється як корисний інструмент для GPS, фахівців в області охорони здоров'я і дієтологи можуть використовувати, щоб допомогти людям залишатися здоровими і скинути вагу.

Оцінка системи досить проста — хороший показник харчовими продуктами вищої і повернути кращий... ( подробнее )

Не дозволяйте теплі куртки прикрити свій зайву вагу.

Так що якщо ви віддаєте перевагу, щоб взяти під контроль зараз і використовувати більш спокійних місяців в році, щоб зосередитися на втрату ваги, ось кілька простих стратегій, щоб допомогти вам втратити до шести кілограм цієї зими не дуже багато додаткової роботи.

ПРИЙНЯТИ РЕЖИМ ГОЛОДУВАННЯ

Ви можете дотримуватися низькокалорійної... ( подробнее )

В останньому листі вона написала дуже дивно читати

У Сіднеї жінка мала чотири стадії тричі негативного раку молочної залози, штам хвороби, яка не має жодного з трьох рецепторів часто зустрічається на клітини раку молочної залози — естрогену, прогестерону і her2.

Він веде себе агресивно і важко піддається лікуванню — близько 15 відсотків раків молочної залози з потрійним негативним і виживання... ( подробнее )

Я витратив $100 000 на життєво важливу операцію 15 000 км від дому

Вона поняття не мала, що лікування безпліддя їй порадили провести може зробити її стан ще гірший.

Зрештою, Австралійський дизайнер відчував, що вона змушена шукати лікування на 15 000 км від дому, витративши $100000 загалом умова про частіше серед жінок, як астма, діабет.

Мішель, з Розели в західному районі Сіднея, був поставлений... ( подробнее )