Здоровье

Як футболку знайшли цього чоловіка донорську нирку

Роберт Лейбовіц, 60, Нью-Джерсі, ніколи не уявляв собі, як чарівні поїздку своєї сім'ї в чарівному Королівстві буде після отримання нирки від незнайомця, — завдяки іншого незнайомця вірусний пост Facebook про спеціальні ручної роботи футболка.

подробнее )

Лідер світла культ Девід Турпин " християнської секти

На кадрах видно, діти ходять навколо білим сім'ї Ван після того, врятували поліцейські.

Один із старших дітей проводить один із молодших, перш ніж потрапити в автомобіль.

Запис була випущена як повідомляє р-н Терпін був "лідером секти".

Культ юрист експерт розповідає батько був лідером своєї консервативно-християнської... ( подробнее )

Ми їмо себе до смерті?

Австралійський дієтолог Джо п'явка зростала від усієї душі розчарування, відповідати на запитання про тоншає день за днем.

"Це все люди зацікавлені у втраті ваги — будь то кетогенної дієти, голодування, люди постійно запитують про це," сказав він новини.ком.ау.

Містер Ліч проводив свої дні, намагаючись відповісти на питання про... ( подробнее )

Маючи смартфон дійсно може потрапити в дитячий волосся

Експерти звинувачують селфи культури для збільшення, як групи дітей товпляться навколо телефону і планшета екрани для перегляду відео або фотографій.

Тісний контакт полегшує головні воші поширюються і експерти побоюються, це призвело до збільшення числа випадків повідомляється в Квінсленді.

Британське дослідження показало 62%... ( подробнее )

Вона зараз в групі високого ризику захворіти на рак шкіри

Жінка стверджує, 50+ сонцезахисний лівий на неї в болісних мозолів і дивлячись, як жертви опіків і страхи вона зараз знаходиться на високий ризик розвитку раку шкіри.

Сара Медден сказав, що лікарі сказали їй, що вона буде мати потребу в регулярному перевірки меланоми шкіри для решти її життя після перенесеного опіки другого ступеня від... ( подробнее )

Цей любитель суші виявилися дуже жахливою проблемою

У Каліфорнії людини, який їв суші щодня, у результаті із 5-футовий-плюс довгий Солітер, що населяють його тіло. Чоловіки пішли в травмпункт зі скаргами на кривавий пронос, за словами доктора Кенні поїзд, який поділився історією свого пацієнта на подкаст "це не боляче".

Лікар швидкої допомоги був спочатку скептично, коли чоловік наполягав... ( подробнее )

Австралійські знаменитості розкривають свої поради фітнес

СОФІ МОНК

“Ми всі боремося іноді. Кілька днів я здоровий, кілька днів я не. Ніхто не ідеальний, так що не тиснути на себе", - говорить чернець.

“Почніть з чогось простого і легко, як просто гуляти. Насправді моя порада просто ходити і говорити. Мої друзі і я гуляю разом і попліткувати. В іншому випадку ви просто сидите чи пліткуєте,... ( подробнее )

Вона їла "здорову" їжу, але все одно набирає вагу

Вона знала, що були завантажені речі і уникати нездорової їжі, таких як безалкогольні напої, морозиво, тістечка і печиво.

“Я не великий милий людожер. Я піду й буду їсти морозиво з вечерею, але я не був тим, хто хотів з'їсти всю пачку печива," мс Tiffen, 43, від Крайстчерч, розповів новини.ком.ау.

Але це не було, поки вона дивилася... ( подробнее )

Змія кусає маленьку дівчинку, плюється отрутою в очі матері

Маленькій дівчинці пощастило залишитися в живих після того, як Кобра заповзла в свою спальню і вкусив її за обличчя, коли вона спала.

Микайла-Сью Гай, шість, прокинулася з зубним болем будинку на фермі недалеко від міста Баллито на сході ПАР в провінції Квазулу-Натал.

подробнее )

Вчені розробили рятувальне тест на рак

За даними австралійського, тест, званий CancerSEEK, здатний розкрити молодий рак в 70% випадків, і до 98% для деяких типів".

Це скріни пацієнтів для яєчників, печінки, шлунка, підшлункової залози, стравоходу, товстої кишки, легенів і молочних залоз — деякі з яких особливо важко діагностувати на ранніх стадіях.

Рак підшлункової... ( подробнее )