Спорт

CS:GO. Cobblestone видалений з набору змагальних карт

Читайте також: В основний клієнт було додано невелике оновлення, в якому Dust2 замінила Cobblestone в наборі змагальних карт. Список змін:Dust2 додано в набір змагальних... ( подробнее )

Dota 2. Velheor підписав контракт з Natus Vincere

Фото - epicenter.ggКерівництво організації Natus Vincere прийняло рішення провести заміну в основному складі по Dota 2з-за поганих результатів в останній час - замість Миколи «LeBron» Поповичабуде виступати Федір «velheor»... ( подробнее )

Dota 2. Team Secret зіграють на GESC: Thailand Minor 2018

Читайте також: Європейський колектив, який захищає кольори Team Secret, отримав пряме запрошення на турнір GESC: Thailand Minor 2018. Решта сім слотів займуть переможці... ( подробнее )

CS:GO. NRG Esports зіграють на IEM Sydney 2018

Читайте також: Команда NRG eSportsстала кращою за підсумками північноамериканської кваліфікації до IEM Sydney 2018. Колектив переграв у гранд-фіналі compLexity Gamingз... ( подробнее )

CS:GO. П'ять команд з Північної Америки вийшли на ESL Pro League S7:Finals

Читайте також: Незважаючи на те, що кваліфікації на ESL Pro League Season 7: Finalsв Північній Америці ще не завершилися, вже визначилися п'ять команд-учасниць фінальної... ( подробнее )

CS:GO. SK Gaming і HellRaisers пройшли на ESL Pro League Season 7

Читайте також: Завершилися відбіркові етапи до ESL Pro League Season 7 в Європі та Північній Америці. Останні два слота з вищевказаних регіонів забрали команди SK Gamingі... ( подробнее )

CS:GO. Natus Vincere зіграють на CS:GO Asia Championships

Читайте також: Perfect Worldпроведуть турнір по CS:GO, який отримав назву Asia Championships 2018. Перші інвайт дісталися командам Natus Vincereі чемпіонам CS:GO Asia Summit... ( подробнее )

CS:GO. Стали відомі групи DreamHack Austin 2018

Фото - DreamHack.comОрганізатори турніру DreamHack Open Austin 2018розподілили всіх учасників на дві групи, де вони зіграють по системі GSL з матчами у форматі bo1. Зустрічі на виліт і за другі місця пройдуть до двох перемог.... ( подробнее )

Підсумки Cyber Heroes і виставковий матч. Веб-конференція з близнючками Колодій

Леся і Ксюша Колодій / Instagram

Учасниці кіберспортивного реаліті-шоу Alexx Cyber Heroes Олеся і Ксюша Колодій, більш відомі як Kolodiy Twins, стануть гостями студії XSPORT.

Під час веб-конференції, яка... ( подробнее )

CS:GO. FaZe Clan виступлять на ESL One New York 2018

Читайте також: Команда FaZe Clanотримала пряме запрошення на ESL One New York 2018 як переможець минулого сезону. Всього в чемпіонаті зіграє вісім колективів, лише п'ять... ( подробнее )