Новости

Вчені: Катання на велосипеді сповільнює старіння

Новини шоу бізнесу: Британські вчені з'ясували, що регулярне катання на велосипеді впливає на процеси старіння.

Під час експерименту вони спостерігали за 125 велолюбителями у віці 55-79 років. Про це пише fakty.ictv.ua з посиланням на Medical Xpress.

Після серії тестів, їх результати порівняли з показниками 75 осіб у віці 57-80... ( подробнее )

Три хвилини медитації в день захистять від хвороб серця

Новини шоу бізнесу: Американські кардіологи прийшли до висновку про те, що медитація може забезпечити захист від смертельно небезпечного розладу.

Зокрема, доведено, що дана практика зменшує рівень стресу і тривожності, а також знижує артеріальний тиск. Кілька хвилин в день, витрачених на практику медитації, можуть знизити ризик смерті від... ( подробнее )

Російський літак падає за межами Москви

Ан-148 літак управляється внутрішнім Саратовські авіалінії летів в Орськ, місто на Уралі, і врізався в Раменському районі Підмосков'я.

Російські інформагентства повідомили, 65 пасажирів і 6 членів екіпажу, що знаходилися на борту.

Авіалайнер розбився після зникнення з екранів радарів незабаром після того, як він покинув аеропорт,... ( подробнее )

Нас вбиває мережевого нейтралітету

Затвердити пропозицію Голови ФКС Аджіт Пай знаки перемоги для інтернет-провайдерів, як at & t Inc. встановіть Компанії comcast Corp.. і компанія Verizon комунікацій Inc. і руки їх владу над тим, що споживачі можуть отримати доступ.

подробнее )

Китай занадто сильний, щоб налякати? Свою військову міць пояснив

Міжнародний стратегічний мозковий центр "Ренд Корпорейшн" домоглася Комплексна оцінка військового потенціалу США в умовах все більш нестабільному світі.

Для цього він проаналізував результати інтенсивних військових ігор, проведених на собі та інших установ, а також нарахованих опубліковані звіти про можливості і стратегії ключових гравців.

Він... ( подробнее )

Порно зірка може сказати їй, Козирний розповідь

Стормі Деніелс, порно-зірки, який нібито був роман з президентом, тепер каже, що вона готова розповісти все про їхнє побачення після того, як пан Трамп особистий адвокат Майкл Коен зізнався, що він заплатив їй $US130,000 ($165,000) із своєї кишені за тиждень до президентських виборів 2016, сайт в доменній повідомили.

Менеджер деніелса Джина... ( подробнее )

Як відновитися після безсонної ночі

Новини шоу бізнесу: Для організму оптимальний час сну-7-9 годин.

Дані досліджень показують, що така тривалість сну сприятливо позначається на здоров'ї, продуктивності і щасливому настрої. Але як бути, якщо ви захопилися мистецтвом під час "Ночі музеїв" або так святкували "Хелловін", що спали всього 4-5 годин?

Якщо вам не вдалося... ( подробнее )

Медики розповіли всю правду про холестерин

Новини шоу бізнесу: Вчені спростували популярне уявлення про холестерину в продуктах харчування.

Вони заявили про те, що немає сенсу обмежувати його кількість у своєму споживанні, оскільки не з цим пов'язаний ризик захворювань серцево-судинної системи, як багато хто вважає.

подробнее )

Дієтологи підказали, як навчитися пити багато води

Новини шоу бізнесу: Медики переконані, що вживання достатньої кількості води в буквальному сенсі слова оздоровлює організм людини зсередини.

Напевно, багато з вас чули про необхідність випивати за день 1,5-3 літри води, в залежності від того, який у вас вага. Дієтологи рекомендують розраховувати необхідну кількість води за формулою 30 мл... ( подробнее )

У Google знають, як передбачати серцеві захворювання, просто глянувши в очі

Новини шоу бізнесу: Нові технології не перестають нас дивувати.

Вчені компанії Verily, яка є підрозділом Google і спеціалізується на медичних дослідженнях, розробили новий спосіб отримання діагностичних даних про можливих хворобах серця. Для цього пропонується використовувати алгоритми штучного інтелекту.

Діагностичні дані виходять... ( подробнее )